Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । स्थाई घर दोलखा भएका गायक अशिम कुमार कटुवाल बिगत निकै लामो समय यता नेपालि लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा क्रियासिल रहेका छन् । उनले अहिले सम्म धेरै गीत संगीतमा आफ्नो कर्णप्रिय स्वर भरेर अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुको मन जितिसकेका छन् । उनै अशिम पछिल्लो समयमा अभिनय तर्फ पनि देखिन थालेका छन् । अशिमको अभिनयमा सजिएको एक गीतको म्युजिक भिडियो हालै सार्बजनिक भएको छ ।

उनले आफ्नै प्रस्तुतिमा रहेको “दोबाटो” बोलको गीतमा अभिनय गरेका हुन् । अशिम कुमार कटुवाल र सिता घिमिरेको सुमधुर स्वर लहरिले सजिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा अशिमलाई अभिनयमा आशा खड्का र रेल कुमार तामांगले पनि साथ् दिएका छन् । देवेन्द्र लामिछानेको लय र अशिम कुमार कटुवालको शब्द सृजनाले सजिएको यो वियोगान्त गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन समिर थोकरले गरेका हुन् । भने छायांकन सागर गौतम र सम्पादन प्रकाश एस.के ले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-06-18

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ