Flash

रोशन पोखरेल , काठमाण्डौ, असार १६ । हिन्दु नेपाली नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तिजको पुन्य अवसरलाई मध्य नजर गदैँ देवी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा तुलसा थापा र सिता थापाको मौलिक लोकदोहोरी गीत ‘बेहुली बनाउछु’ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । ‘बेहुली बनाउछु’ गीतमा भगिरथ चलाउने र गायिकाहरु तुलसा थापा र सिता थापाकोे आवाज रहेको छ । समय र परिस्थितीले गर्दा आफनी माइती घर जान नपाएका चेलीहरुको गुनासो तिज गीतमा समेटिने गरिन्छ । महेन्द्र विश्वकर्माको शब्द तथा सागर लामाको मौलिक लय सिर्जना रहेको छ । दुर्गा पौडेलको छायाँकन , दिपक विष्टको सम्पादनमा गीतको भिडियो रहेको छ । सागर थापा र काशिष थापाले अभिनय गरेका छन्। भने भिडियोलाई चर्चित निर्देशक काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन ।
हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-06-29

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ