Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । भेगीय हिसाबले पछिल्लो समयमा काँठ क्षेत्रका लोक तथा दोहोरी अलि ओझेलमा परेको हो कि भन्ने महसुस भैरहेको अवस्थामा , त्यो अवस्थाबाट सबै संगीत पारखीहरुका लागि बन्चित गराउन यति बेला अमृत खाती र सबिना कुँवरको संयुक्त प्रस्तुति “रातो माटो” बोलको गीत भर्खरै बजारमा आएको छ ।

निकै रोमान्चक सैलिमा तयार भएको यस गीतमा बिगत निकै लामो समय यता नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको सम्वृद्धिको लागि जुर्मुराएका गायक अमृत खाती र सबिना कुँवरको सुमधुर स्वर रहेको छ । गायक खाती पछिल्लो समयमा देश तथा बिदेशका स्टेज कार्यक्रमहरुमा निकै ब्यस्त गायक हुन् ।

प्रस्तुत गीतलाई लय शब्द नयन सोदरिले भरेका छन् गीतको मिठास्ता जस्तै भिडियोलाई पनि अत्यन्त आकर्षक बनाउने कोसिस गरिएको छ भिडियोलाई सन्जिब ठकुरी, सपना मल्ल, दिनेश सापकोटा र Angelbsk रहेको छ । भिडियोलाई निर्देशन मौसम हिमाली, छायांकन बासु बराल र सम्पादन मनोज कार्कीको रहेको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-07-01

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ