Flash

रोशन पोखरेल , काठमाडौं, असार २१ । मालती म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा कल्पना गुरुङ, रामु रावत र विर बहादुर केसीको तीज गीत रमाइलो कोशेली ‘भाँचम कम्मर भाँचम ’ बजारमा आएको छ । नेपालमा तीज गीतको नाममा संस्कृतिनै बिसर्ने खालका गीतहरु बजारमा आएका बेला डान्सिङ पारामा रहेको गीतलाई आम दर्शक तथा स्रोताले मनगराउने गायिका कल्पना गुरुङले बताइन । माइत जान नपाएका महिलाहरुलाई मनोरञ्जन दिनको लागी र कला सस्कृतिको जर्गेना गर्नको लागी गीतको भिडियो प्रभावकारी भएको छ । रामु रावत र विरबहादुर केसीको शब्द सिर्जनामा रामु रावतले लय सिर्जना गरेका छन । सुरेश श्रेष्ठले छायाँकन गरेको भिडियोलाई दिपक विष्टले सम्पादन गरेका छन । गीतको भिडियोमा चर्चित मोडल आरुषि मगर र सुमन परियारको अभिनय रहेको छ । गीतको भिडियोलाई काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-07-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ