Flash

काठमान्डाँै , असार २३
सुदुर पश्चिमको भुभागमा लोकप्रिय देउडा गीतलाई बजारमा ल्याउने क्रममा ब्रह्म गुरु म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा सर्जक हरिश विष्ट र गायिका गौरी भटटको आवाजमा परदेशीको भोगाईमा आधारित नयाँ गीत बजारमा आएको छ । नेपाली लोक सस्कृतिलाई जर्गेना गर्नको लागी निरन्तर रुपमा मौलिक सिर्जनमा लोका चर्चित डेउडा गायक हिक्मत कुँवरको मार्मिक शब्द सिर्जना र गायक रमेश विक विवसको मौलिक लय सिर्जना रहेको छ ।
जिवनका कठिन अवस्थालाई सुख दिनको लागी आफु जन्मेको ठाउँलाई छोडेर विदेशी भुमिमा जानुपर्दाको पिडालाई गीतमा समेटिएको छ । आफनो परिवारको खुशीकोलागी घन कमाउन जाने नेपाली युवाको पिडालाई गीतमा मार्मिक रुपमा ब्यक्त गरिएको छ । गीतको बजार ब्यावस्थापन ब्रम गुरु म्युजिक प्रालीले गरेको छ ।
अडियो सुन्न तल क्लिक गर्नुहोला ।

Published date : 2018-07-07

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ