Flash

रोशन पोखरेल , साउन १५ । नेपाली आधुनिक सुगम संगीतमा नव प्रवेशी कलाकारहरुको आवागमन भैरहेको अवस्थामा गायिका विष्णुमाया राईको कर्णप्रिय आवाजमा रहेको गीतकार इन्द्र दाहाल शिशिर द्धारा लिखित “सायद मेरो गल्ती भयो की ” गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
जिवनका बास्तविकतालाई कलात्मक रुपमा गीतमा मर्म स्पर्शी रुपमा ब्यक्त गरिएको छ । गीतमा गणेश गन्धर्वको संगीत गीतमा रहेको छ । प्रेमका मार्मिक भावहरु गीतको भिडियोमा रहेको छ । मुकेश हुमागाईँको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , र बविता श्रेष्ठको निर्देशन गीतमा रहेको छ । गीतको भाव अनुसारको अभिनय सरिता राई , इन्द्र दाहाल शिशिर र यमुना कुमालले गरेका छन ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-07-31

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ