Flash

रोशन पोखरेल , काठमान्डाँै , साउन २७ विदेशी भुमिमा रहेर पनि नेपाली लोक गीतलाई निकै माया गर्ने गायक जिवन पुन र गायिका देवी धर्ति मगरको आवाजमा रहेको निकै मार्मिक लोकदोहोरी गीत ‘धनले टाडा ’ बोलको म्युजिक भिडियो युटुव मार्फत सार्वजनिक भएको छ । गीतमा पिडाको भावलाई समेटिएको छ । विभिन्न बाध्यताले आफनी मायालु भन्दा टाडा हुनु पर्दाको पिडालाई गीतमा ब्यक्त गरिएको छ । जिवनको सबै भन्दा कठिन अवस्थालाई मार्मिक रुपमा चित्रण गरिएकाले दर्शक तथा स्रोताले मन पराउने गायक जिवनले बताए । राजेश घिमिरेको छायाँकन , अमर शाक्यको सम्पादन , कपिल लामाको निर्देशन गीतमा रहेको छ भने विमल अधिकारी र सारिका केसी को अभिनय गीतमा रहेको छ । हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-08-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ