Flash

काठमान्डाँै , साउन ३०
हिन्दु नारिहरुमा महान पर्ब तीजलाइ मध्येनजर गर्दै बजारमा एक पछि अर्काे गर्दै उत्कृस्ट तीज गितहरु प्रस्तुत गर्दै आएको मालती डिजिटलले फेरी अर्काे मौलिक तीज गीत “तिरीमिरी झयाईँ” भिडियो सार्बजनिक गरेको छ ।
गायिका अनुशा थापाको आवाजमा रत्यौली गितका भाकाहरुमा आधारित रहेर गीत तयार पारिएको छ । सो गीतमा प्रेम र अहिले युवा पुस्ताको आचरणलाई गीतको माध्यमबाट चोटिलो पारामा ब्यक्त्त गरिएको छ । प्रिय कुमारको शब्द तथा लय सिर्जनमा गीत तयार पारिएको छ । गीतमा प्रकाश सपुत र करिष्मा ढकालको अभिनय रहेको छ । गीतलाई रेशम दलामीको छायाँकन , दिपक विष्टको सम्पादन र काजिश श्रेष्ठको निर्देशन रहेको छ ।
हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-08-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ