Flash

रोशन पोखरेल , काठमान्डाँै , भदौ १८
नेपाली नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तीज आउन अझै केहि समय बाकीँ छ । तर पनि नेपाली लोक पारखी मनहरुमा आफनो आवाजमा रहेको गीत बजारमा ल्याएर मनोरञ्जन दिनको लागी नेपाली कलाकारहरुलाई चटारो छ । यसै क्रममा गायिका प्रकृती थलाङको को निकै रमाइलो तिजको गीत “तीजैको बेला” बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
बुद्धविर राईको शब्द सिर्जना तथा तारा प्रकाश लिम्वुको मौलिक लय सिर्जना निकै रमाइलो गीत बजारमा आएको हो । अजय रेग्मीको छायाँकन , दिपक विष्टको सम्पादन , काजिश श्रेष्ठको कोरियोग्राफी र नेत्र किरातीको निर्देशन गीतको भिडियो निमाण गरिएको छ । गीतको भाव अनुसारको अभिनय श्रृजना तामाङ , सुकमित घिसिङ , आकाश थापा र शेर बहादुर मगरको नित्य रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो ।


Published date : 2018-09-03

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ