Flash

 आर पोखरेल , काठमाडौं, कार्तिक २९ गते । देवि म्युजिक सोलुसनको प्रस्तुतिमा गायक रमेश गोरखाली र गायिका रचु थापाको लोकदोहोरी एल्बम “बत्ति झै बलेकी” आजबाट बजारमा आएको छ । नेपाली मौलिक परम्परा र सस्कार भित्र पर्ने रोधी घरमा भेटिएकी मायालुको प्रसंसा गर्दै गितलाई रोचक तरिकाले प्रस्तुत गरिएको छ । माया प्रेमका सम्वादहरु लयात्मक रुपमा समेटने प्रयास गरिएको छ । लोप हुने अवस्थामा रहेको रोधी बस्ने परम्परालाई जिबन्त राख्नको लागी गितमा खोजिएको छ ।

आम दर्शक श्रोताको माग बमोजिम जिवनको भोगाईमा आधारित भएको तयार पारिएको गितमा मौलिकतामा विशेष रुपमा जोड दिइएको छ । यस गीतमा निश्चल दवाडीको शब्द , सुरज लामिछानेको संगित रहेको छ । सागर गौतमको छायाँकन, अविनास डिसीको सम्पादन , काजिस श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । “बत्ति झै बलेकी ”को करिष्मा ढकाल, रमेश गोरखाली र राजकुमार सुगमको अभिनय रहेको छ । 

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला । 

Published date : 2017-11-16

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ