Flash

काठमाडौँ – नयाँ नयाँ गीत संगीत पस्कने क्रममा ब्लुबेल्स क्रियशनले नयाँ गीत आफ्नो युटुब च्यानलबाट सार्वजनिक गरेको छ । ‘लाहुरे’ बोलको यस गीतमा सुमन केसीको स्वर तथा संगीत रहेको छ भने बिकाश थापाले शब्द कोरेका छन् । सुमन केसी कै संगीत संयोजनमा रहेको यस गीतको भिडियो निर्देशन तथा सम्पादन सौगात आशकको रहेको छ । बिदामा आएको लाहुरे बिदा सकिएर फर्किने बेलाको भाव बोकेको यस गीतमा टिपिकल गाउले पनमा केही ग्ल्यामरको फ्युजन मिसाएर भिडियो निर्माण गरिएको निर्देशक सौगात आशकले जानकारी दिए । अखिल बास्तोलाले छायांकन गरेको यस गीतको भिडियोमा सुमन र एलिजाको अभिनय देख्न पाइन्छ । भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2017-11-17

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ