Flash

काठमाडौं, भदौँ २७ । युवा गायक आशिष थापाको नयाँ गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । आशिष थापा स्यमको शब्द तथा संगीत गीतको भिडियोमा रहेको छ । युवा पुस्ताको लागी भनेर तयार पारिएको गीतलाई आम दर्शक तथा स्रोताले अत्याधिक मन पराएका छन ।
सन्जय धमलाले छायांकन गरेको म्युजिक भिडियोलाई उषा पराजुलीले सम्पादन गरेकी हुन् भने सन्जय धमलाले यस म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन गरेका छन । भिडियोमा विजय धमलाको कोरियोग्राफि रहेको छ भने बेनिस भण्डारी र रोेशना ढकालको फिचरिङ रहेको छ ।
हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-09-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ