Flash

गायक केन मैनालीले एकल एल्बम सारा जीवनको सार्बजनिक गरे पश्चात पाएको माया निकै उल्लेखनिय छ | सारा जीवनमा शब्द, संगीत र स्वर गायक केन आफैले दिएका छन् | गायकले आफ्नै धारको एउटा अलग पहिचान बनाउनेमा संगीत विज्ञहरु भनाइ उनको सारा जीवनका गीत पछि धेरै प्रतिक्रिया आए | गायक केन धेरै वर्ष देखिको योजना र एउटा सपना साकार भएकोमा धेरै हर्सित र आभारी पनि छन् | उनेको पहिलो म्युसिक भिडियोमा विवेक सिंह ठकुरी र प्राप्ति गिरिको अभिनय रहेको थियो भने, निर्देशन प्रसन्न पौड्याल र सम्पादन सुशन मानन्धरको थियो |

सारा जीवनको नयाँ म्युसिक भिडियोको गीत “दिने भए देउ”मा भागी फुयेल र अस्मिता पुरीको अभिनय रहनेछ | यस म्युसिक भिडियो राज बस्नेतको निर्देशन र परिकल्पना, कमल राईको छायांकन र सम्पादनमा रहेको छ | यस भिडियोका लागि विशेष धन्यबाद केनले सन्जोग के.सी, सुबाश तामांग र उनका परिवारलाई ब्यक्त गरेका छन् | “दिने भए देउ”को सम्पूर्ण कार्य सम्पन्न भएको र चाडै नै विभिन्न मिडियामा बिमोचन गर्ने ओएस-नेपाललाई बताए |

Published date : 2017-11-20

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ