Flash

काठमाडौँ असोज ४- नेपाली लोक संगीत पारखीहरुका लक्षित गर्दै हिजो मात्रै काठमाडौँको मनमैजु स्थित एकीकृत सृजनसिल समाजको भवनमा राजकुमार मगरको ‘सुनकोशिको पुल’ नामक लोक दोहोरी गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । सुरज थापा र सिता माझीको स्वर रहेको उक्त गीतलाई व्यवस्थापिका सांसद यज्ञराज सुनुवारले सार्वजनिक गरेका हुन ।

सो अवसरमा सांसद सुनुवारले विगत लामो समय देखि द्धन्द पिडित वालवालिकाहरुको संरक्षण र सिक्षा दिक्षाको व्यवस्थापन गर्दै आएको एकीकृत सृजनशील समाजलाई रु ५००० पनि सहयोग प्रदान गरेका थिए । सबैलाई राम्रो संदेश दिन एकीकृत सृजनशिल समाजले महत्तो पूर्ण भूमिका खेल्न सहयोग गरेको सांसद सुनुवारले बताए । एकीकृत सृजनशील समाजले विगत लामो समयदेखि द्धन्द पिडित वालवालिकाहरुलाई विभिद सहयोगी मनहरुबाट संकलित रकमले संचालित उक्त समाजले हाल नेपालका १२ भन्दा बढी जिल्लाका ४५ जना पिडित वालवालिकाहरुलाई आश्रय दिदैं आएको उक्त समाजका उपाध्यक्ष तथा वालगृह इन्चार्ज भिम कुमार रोक्काले बताएका छन् ।

बिमोचन गरिएको गीतमा सुरज थापा र सिता माझीको सुमधुर स्वर रहेको छ । आफ्नै कला संस्कृति र मौलिकताको जगेनार्थ तयार पारिएको यस गीतलाई लय सिता माझी र शब्द राजकुमार मगरको रहेको छ । यस गीतको म्युजिक भिडियोमा राजकुमार मगर, टिका जैसी, र रजीना महर्जनको आकर्षक अभिनय रहेको छ । भिडियोलाई निर्देशन कर्म शेर्पाले गरेका हुन् भने छायांकन बासु बराल र सम्पादन प्रविन रेश्मी मगरले गरेका छन् । हामी यस गित संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुलाई सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु हला ।

Published date : 2018-09-20

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ