Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । पोहोर सालको तुलनामा प्रतिभा म्युजिक प्रालिले यो साल दशैँ गीतहरुलाई अलि बढी मात्रामा सार्बजनिक गरिरहेको छ । त्यसो त दशैँ गित मात्र नभई विभिन्न गीत संगीत प्रकासन गर्नुमा प्रतिभा म्युजिक प्रालि ले आफ्नो उच्च स्थान कायम राखेको छ । सोहि क्रममा यतिबेला वर्षा सिलवालको दशैँ बिशेष गीत “निधार रह्यो खालि” पनि भर्खरै सार्बजनिक गरेको छ । यस गीतमा घमेश दुलाल र वर्षा सिलवालको सुमधुर स्वर रहेको छ ।

वर्षा सिलवालको लय र प्रकाश पुरीको घत लागो शब्द बाट सुसजित यस गीतको म्युजिक भिडियो पनि मनै थाम्न गाह्रो हुने भावमा तयार भएको छ । भिडियोमा कृष्ण दुलाल, बर्षा सिलवाल र सिलवाल परिवारको अभिनय देख्न सकिन्छ । गीतको भाव अनुसार परदेश पुगेका आफ्नो श्रीमान यसपालिको दशैँमा पनि घर नफर्किने भए पछी गायिका बर्षाले बिलौना गरेको छिन् ।

यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन गायिका बर्षा सिलवाल स्वयम् ले गरेकी हुन् भने छायांकन तथा सम्पादन युबराज खत्रीले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-09-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ