Flash

रोशन पोखरेल , काठमान्डाँै , असोज ५
गायिका मेलिना राईकै आवाजमा गीतकार दिपा राई पुन आधुनिक गीत ‘मायाको सागर’ बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । प्रेमका सम्वादलाई कलात्मक रुपमा रचनाकारले आफनो गीतमा समेटेकी छन । गीतको संगीत राजेश थापाले गरेका छन् ।

विदेशमा जानका लागि गरिने कागजी विवाहका कारण हुने पीडालाई मार्मिक ढङ्गले प्रस्तुत गरिएको छ । बेबी लिम्बु, पाश्र्व लिम्बु र खगेन्द्रको छायाँकन र खगेन्द्र पाण्डे लम्बुको सम्पादन रहेको भिडियोमा सबिना गोपाल, शैलेन्द्र बस्नेत, प्रकाश लिम्बु र लिला खड्काको अभिनय रहेको छ ।
हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-09-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ