Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा प्रकाश सपुतको छुटै उच्च पहिचान स्थापित भैसकेको छ । त्यसैले पनि उनि पछिल्लो समयमा धेरै गीतहरुको म्युजिक भिडियोमा देखिन थालेका छन् । सोहि क्रममा बाध्यता र बिबस्ता को कारण परदेशिनु परेको अशंख्य परदेशी यथार्थपरक एक गीतमा पनि प्रकाश फेरी देखिएका छन् ।

पानस डिजिटल प्रा.लि ले सार्बजनिक गरेको अजय बिस्वकर्माको “मरे बाकसमा” बोलको गितको म्युजिक भिडियोमा प्रकाश संग अमृता बिस्वकर्माको पनि शसक्त अभिनय देख्न सकिन्छ ।निशान बानियाको संगीत, अजय बिस्वकर्मको शब्द र सुमधुर स्वरमा सजिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन पनि संगीतकार स्वयम् निशान बानिया, छायांकन करन चैंसिर  र सम्पादन संगीत बानियाले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-09-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ