Flash

रोशन पोखरेल , काठमाडौँ , असोज १०
नेपाली लोकदोहोरी गीतले मौलिक परम्परा र देशको कला सस्कृतीलाई जर्गेना गरिरहेको हुन्छ । बजारमा दशैँ गीत आइरहेको अवस्थामा भैरब कालिका म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा सुब्बा राना भाटको अकालको अपार सफलता पछि दशैँ तिहार गीतको भिडियो बजारमा आएको छ । गीतमा चर्चित गायिका विमा कुमारी दुरा र सुब्बा राना भाटकोको आवाजमा रहेको वियोगान्त दशैँ गीत बजारमा आएको हो ।
भविन शाही सुर्खेती र सुब्बा शाहीको मौलिक शब्द सिर्जना तथा भविन शाही सुर्खेती र सन्देश क्षेत्रीको सर्वोकृष्ट लय सिर्जनामा गीत तयार गरिएको छ । परदेशमा रहेको छोरा र गाँउ घरमा रहेकी आमा विचको सम्वादलाई गीतमा समेटिएको छ । अजय रेग्मीको छायाँकन , रमित ओलीको सम्पादन र काजिश श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । गीतमा आमाको भुमिकामा रमा थपलिया र सुब्बा राना भाटको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-09-26

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ