Flash

काठमान्डाँै , असोज १६
दशैँको मुखमा आफना सिर्जनालाई आम दर्शक तथा स्रोता माझँमा पुयाउने क्रममा देवी म्युजिक सोलुसनको प्रस्तुतीमा गायिका पुर्णकला विसी र गायक सुमन अब्जसी मीन“भिसा झर्यो दशैँको मुखैमा ” गीतको भिडियो म्युजिक नेपाल मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।
गीतमा महान पर्व घर गाउँमा आउदैँ गर्दा विदेशीएका युवा युबतीको पिडालाई समेटिएको छ । सागर गौत्तमको छायाँकन , दिपक विष्टको सम्पादन र काजिश श्रेष्ठको निर्देशन रहेको छ । गीतमा पति पत्नीको भुमिकामा सागर थापा र संञ्चिता शाहीको अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-10-01

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ