Flash

काठमान्डाँै , असोज १८
लोकपारखी मनहरुको रोजाई अनुसारका विभिन्न मौलिक भाकाहरुलाई बजारमा ल्याएर सर्वाधिक चर्चाको शिखरमा रहेको प्रियसी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा निरन्तर रुपमा दशैँ तिहारका सिर्जना आइरहेका छन । सोही क्रममा रमेश डाँगीको शब्द तथा संगीतमा कमला केसीको दशैँ तिहार गीत “ दिदि भाईँ ” गीतको भिडियो बजारमा आएको छ ।
माइती र चेलि विचको प्रेमका सम्वादलाई निकै रोचक रुपमा समेटिएको छ । गीतमा रमेश डाँगी , कमला केसी र राधा डाँगीको आवाज रहेको छ । गीतमा रमेश डाँगी र गणेश डाँगीको शब्द सिर्जना रहेको छ भने रमेश डाँगीको मौलिक भाका रहेको छ । हरिश महराको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन ,बविता श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । गीतमा जय देवकोटा र कमला केसीको अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-10-03

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ