Flash

रोशन पोखरेल , काठमान्डौँ , असार १९
नेपाली मौलिक सिर्जनशिल भावका वियोगान्त भोगाईलाई समेटिएर दशैँ गीत बजारमा आउने क्रम बढ्दो मात्रामा रहेको छ । प्रियसी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा प्रकाश धर्ति मगरको लोक कोशेली ”फेरी आयो गाउँमा ” गीतमा गायिका लक्ष्मी परियार को आवाजमा रहेको गीतको भिडियो बजारमा आएको छ ।

धन कमाउने अभिलासा लिएर परदेशी गएको परदेशी घरमा नआउन नपाउदा परिवारमा हुने खल्लोपनलाई गीतमा समेटिएको छ । प्रकाश धर्ति मगरको शब्द तथा मौलिक लय सिर्जना गीतमा रहेको छ । मुकेश हुमाँगाईँको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , बविता श्रेष्ठको निर्देशन भिडियो तयार पारिएको छ । गीतमा आशा खड्का र अमृत बुढा मगरको निकै लोभलाग्दो अभिनय रहेको छ ।
हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-10-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ