Flash

काठमान्डौँ , असार २१
नेपाली मौलिक सिर्जनशिल भावका वियोगान्त भोगाईलाई समेटिएर दशैँ गीत बजारमा आउने क्रममा परदेशीको आँखाबाट आँशु खसाउने खालको वियोगान्त दशैँ गीत ”मेरो प्यारी ” गीतको भिडियो बजारमा आएको छ । गीतमा रमेश मगर र गायिका रमिता मगरको आवाज रहेको छ ।

धन कमाउने अभिलासा लिएर परदेशी गएको परदेशी घरमा नआउन नपाउदा परिवारमा हुने खल्लोपनलाई गीतमा समेटिएको छ । विदेशी भुमीमा सर्धष गरिरहेको आफनो श्रीमानलाई दशैँमा आउनका लागी गायक ले आफनी प्रेमीकालाई भनेका छन ।
रमेश मगरको शब्द तथा मौलिक लय सिर्जना रहेको छ । जिवन पराजुलीको छायाँकन , प्रकाश एस केको सम्पादन , चर्चित भिडियो निर्देशक समिर थोकरको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । गीतमा रेल कुमार र रमिता मगरको निकै लोभलाग्दो अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-10-07

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ