Flash

काठमाडौ – बिसौ ईमेज अवार्ड सर्वोत्कृष्ट गायन विधामा गायक रुपकुमार राई र गायिका मेनुका राई अब्बल ठहरिएका छन् । “नौ लाई सुन्ना नब्बे” बोलको गीतबाट सर्वोत्कृष्ट अवार्ड जितेर अब्बल ठहरिएका हुन् ।

राजधानीको सोल्टी होटेलमा भएको कार्यक्रममा मनोनित अन्य गीतहरुलाई पछि पार्दै “नौ लाई सुन्ना नब्बे सर्वोत्कृष्ट भएको हो । संगीतकार तथा गीतकार डिआर अटुको शब्द रचनामा रहेको गीत “नौ लाई सुन्ना नब्बे” लाई एरेन्ज भने राजु कार्कीले गरेका हुन् ।

यो गीतको म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडेल ज्योति मगर र काजिश श्रेष्ठले अभिनय गरेका छन् भने भिडियो निर्देशन पनि काजिश श्रेष्ठले नै गरेका हुन् । दिपक बिष्टले भिडियो सम्पादन गरेको म्युजिक भिडियोमा मिक्सिङ्ग मास्टरिङ्ग भने महेश्वरराज भण्डारीले गरेका थिए ।

अवार्ड जितेपछिको प्रतिक्रियामा “यो गीत तयार गर्दा हाम्रो टिमले धेरै मेहनत गरेका थियौ । मेहनतको फल पाउदा औधि खुशी लागेको गायक रुपकुमार राई र गायिका मेनुका राईले बताएका छन् । कोरियामा रहेका संगीतकार तथा गीतकार डिआर अटुले पनि अत्यन्तै खुशी लागेको बताए ।

Published date : 2018-10-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ