Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । स्थायी घर सिन्धुली भएका एक प्रतिभावान कलाकार श्याम अधिकारीको प्रस्तुतिमा “आउँदिन दशैँमा” बोलको गीत भर्खरै मात्र बजारमा आएको छ । गीतको शब्द संगीत र स्वरमा निकै दम भएको कारण यस गीतले छोटो समयमा नै अशंख्य श्रोता दर्शकहरुको मन जित्नेमा ढुक्क रहन सकिन्छ । त्यस माथि पनि बाध्यता र बिवस्ताको कारण घर देशबाट परदेश पुगेका नेपालीहरुको यथार्थता चित्रण गरिएको हुँदा, यो गीत सबैको मनको रोजाई बन्नेमा कतैबाट पनि शंका गर्ने ठाउँ छैन ।

श्याम अधिकारी कै लय, शब्द र सुमधुर स्वर लहरी बाट बुनिएको यस गीतमा आफु हुर्किदा र पढ्दा आमा बुबाले साहु बाट ऋण लिएको र त्यहि ऋण चुक्ता गर्ने उदेस्यका साथ धन कमाउन परदेशिएको वास्तविकता समाबेस गरिएको छ ।

यस गीतको म्युजिक भिडियो पनि सोहि कथामा निकै बलियो ढंगले बनाइएको छ । भिडियोमा रामचन्द्र, रमा र सुबाश को मुटु छुने अभिनय देख्न सकिन्छ । श्याम अधिकारी द्वारा निर्देशित भिडियोलाई छायांकन शोभाकर पोख्रेलले गरेका हुन् भने सम्पादन सुरेश राउतले गरेका छन् ।हामी यस गीत संग सम्बन्धित समुप्रना कलाकारहरुमा सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-10-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ