Flash

रोशन पोखरेल , काठमाडौं । हिन्दुहरुको महान चाडको वेलामा प्रदेशी भूमिमा रगत र पसिना चुहाउनेहरु दशैँ तिहारमा घरमा आउन नपाउदाको पिडा लाई समेटेर देवी म्युजिक सोलुसनको प्रस्तुतीमा मदन कुमार विवस र शिवकुमार समिरको मौलिक भाकामा आधारित गीत ” दशैँको भाका” बोलको म्युजिक भिडियो बजारमा आएको छ । गायक सुरज लामिछाने र सुमित्रा परियारको आवाजमा रहेको भिडियो सार्वजनिक भएको हो ।
परदेशी युवाको जिवन कथामा आधारित गीतमा माधव कुँवरको शब्द तथा शिव कुँवर समिरको लय सिर्जना रहेको छ । सागर गौत्तमको छायाँकन , दिपक विष्टको सम्पादन , काजिश श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । गीतमा सागर थापा र इशु भण्डारीको अभिनय रहेको छ ।
हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-10-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ