Flash

काठमाडौं । हिन्दुहरुको महान चाडको वेलामा प्रदेशी भूमिमा रगत र पसिना चुहाएर दशैँ तिहार मनाउन नेपाली दाजु भाई तथा दिदि बहिनी आउने क्रम बढदे रहेको छ । गायिका इन्दिरा गैरे र गायक खुमन अधिकारीको आवाजमा रहेको गीत ” लाउरे” बोलको गीतको भिडियो बजारमा आएको छ ।
श्याम केसीको मौलिक शब्द तथा लय सिर्जनामा गीत बजारमा आएको हो । टंक केसीको छायाँकन , विकाश ज्ञवालीको सम्पादन , मदन खड्काको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । गीतमा हेमन्त मेलिना , जगनारायण र सुदिक्षाको अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-10-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ