Flash

नेपाली लोकदोहोरी विकाशमा समर्पित झझल्को म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा सत्य घटनामा आधारित गीत ‘फाँसीका ’ भिडियो बजारमा आएको हो । बाध्यतावस अरुको देशमा गएर पसिना बगाउने युवा र त्यहाँ भएको गल्तीको सामान्य अवस्थामा पनि फाँसी जस्तो निदयी अवस्थालाई गीतमा समेटिएको छ । चर्चित गायक विष्णु खत्रीको स्वरमा सजिएको गीतमा बास्तविक भोगाइलाई समेटिएको छ ।
दिलिप रेग्मीको शब्द तथा विष्णु खत्रीको मौलिक लय सिर्जना रहेको छ । गीतको भिडियोमा मरुभुमि नारायणको छायाँकन , रमेश रसायलीको सम्पादन र दिलिप रेग्मीको निर्देशन रहेको छ । मार्मिक भिडियोमा दिलिप रेग्मीको निकै लोभलाग्दो अभिनय रहेको छ ।
हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-10-22

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ