Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । आफ्नी प्रेमिका संग निकै लामो समय सम्म पनि भेट नहुँदा, मन भित्र भएको उकुस मुकुस लाई पोख्न तिनै मायालुको गाउँ पुग्ने शब्द भावको साथमा भर्खरै एक गीत सार्बजनिक भएको छ । सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको रमणीय स्थल “जलबिरे ढाँडे” नाममा सार्बजनिक भएकोको उक्त गीत सुफिक्स मदनको नाममा रहेको छ । अमृत आचार्य (माइला गुरु) को परिकल्पनामा तयार भएको यस गीतलाई लय शब्द सुफिक्स मदनले तयार पारेका हुन् भने सुफिक्स मदन र शारदा सिलवालको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ ।

आफ्नै गाउँ वस्ती र कुना कन्दराको मौलिकतालाई टपक्कै टिपेर तयार पारिएको यस गीतको म्युजिक भिडियो पनि अत्यन्तै राम्रो बनेको छ ।भिडियोमा गोपाल श्रेष्ठ र रिचा थापाको मन लोभ्याउने अभिनय देख्न सकिन्छ । याक इन्टरटेन्टमेन्ट प्रा.लि को सर्वधिकारमा रहेको “जलबिरे ढाँडे” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन चित्र मस्की मगरले गरेका हुन् भने छायांकन सुजन दाहाल र सम्पादन रबिन बि.क गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-10-22

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ