Flash

गीतको भिडियो कथामा राजु र जेनिशा एकले अर्काको मायामा अत्यन्त आकर्षित छन् तर बिचमा जेनिशाले राजुको साथमा ज्वाला घिमिरेलाई देख्छिन् अनि उनहिरु बिचमा तनाब सुरु हुन्छ । उनीहरुको झगडा नै पर्छ । राजुले सम्झाउँन खोज्छन् तर जेनिशाले त्यो कुरा बुझ्दिनन् । राजु तनावमा पर्छन् भने जेनिशा पनि पहिले आफुहरु भेटेको ठाउँमा जान्छिन् । आखिर निश्कर्ष के त ? थाहा पाउन भिडियो हेर्नुहोस् ।

दिलीप घिमिरेको शब्द रहेको उक्त गीतलाई राजिव शाहले एरेञ्ज तथा रेकर्डिङ र मिक्सिङ गरेका छन् । ताराबीर पाण्डेले हालै सञ्चालनमा ल्याएको स्टुडियो यमन प्रा.लि.को प्रस्तुति रहेको उक्त गीतको भिडियोमा जनकराज अधिकारीको छायाँकन रहेको छ भने राजु श्रेष्ठ, जेनिशा बस्नेत र ज्वाला घिमिरेले त्रिकोणात्मक भूमिका निर्वाह गरेका छन् । उक्त भिडियोलाई तुलसी बाँस्कोटाले निर्देशन तथा सम्पादन गरेको हुन् ।

Published date : 2017-11-28

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ