Flash

यस अघी चलचित्र ‘अझै पनि’ निर्माण गरेर नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा प्रबेश गरेकी निर्मात्री पूनम गौतमले आफ्नो नयाँ चलचित्रमा यहिले कि सफल नायिका साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहलाई अनुबन्धित गरेकी छीन । नवल नेपालले निर्देशन गर्न लागेको यो चलचित्रका लागी नायिका रेविका गुरुङ र नायक पुष्प खड्कालाई अगाडिनै निर्माण टिमले अनुबन्धित गरी सकेको छ् । तीन साथीहरुको कथा बोल्ने यस् चलचित्रको छायांकन माघको तेश्रो साता बाट सुरु हुनेछ । नायिका साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहले यस् चलचित्रको लागी १५ लाख पारिश्रमिक लिएर अनुबन्धित भएकी हुन ।’इन्टु मिन्टु लण्डनमा’पश्चात् उनले यस चलचित्रमा काम गर्न लागेकी हुन्।

Published date : 2018-11-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ