Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । निकै समयको अन्तराल पछी नेपालि काँठ क्षेत्रको भाका मन पराउने श्रोता तथा दर्शकहरुका लागि लक्षित गर्दै फेरी अर्को उत्कृष्ट उत्पादन राजकुमार हुमागाईं र सुर्यमणि आचार्यको संयुक्त प्रस्तुति आचार्यको लोक दोहोरी गीत “ए है काली” बजारमा आएको छ । चकिलो स्वादमा तयार भएको यस गीतमा टिका पुन, राजकुमार हुमागाईं र सुर्यमणि आचार्यको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । प्रस्तुत गीतलाई लय सुर्यमणि आचार्यले तयार पारेका हुन् भने शब्द भीमसेन खतिवडाको रहेको छ ।

“ए है काली” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा संजिव ठकुरी र रिना थापा मगरको आकर्षक अभिनय सहितको नृत्य देख्न सकिन्छ ।भिडियोलाई निर्देशन मिलन श्रेष्ठले गरेका हुन्सा भने छायांकन सागर गौतम र सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् । हामी यस गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुमा सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-11-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ