Flash

अष्ट्रेलिया – फूलपातीको दिनदेखि असोज २४ गतेदेखि प्रदर्शनमा आएको चलचित्र ‘छक्का पञ्जा ३’अहिले विदेशमा प्रदर्शनरत छ । चर्चित हास्यकलाकार दीपकराज गिरी उनका कान्छा छोरा प्रसिद्ध गिरी र निर्देशक दीपाश्री निरौलाका साथमा अहिले अष्ट्रेलियामा छन् ।

अष्ट्रेलियामा चलचित्र ‘छक्का पञ्जा ३’लाई साथ दिएका दर्शकलाई धन्यवाद दिन र माया बाँड्नका लागि दीपक र दीपासँगै ‘छक्का पञ्जा ३’का कलाकार बुद्धि तामाङ, अनुराग कुवँर पनि अष्ट्रेलिया आएका हुन् ।अहिले चलचित्र ‘छक्का पञ्जा ३’ले सबैभन्दा धेरै कमाउने फिल्मको रेकर्ड बनाएको छ । अमेरिकामा पनि सर्वाधिक प्रदर्शन हुने नेपाली फिल्म बनेको छ ।

Published date : 2018-11-18

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ