Flash

काठमाडौं : फिल्म ‘गरुड पुराण’को नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ। सार्वजनिक भएको ‘म त पिरिममा’ बोलको गीतमा निश्चल बस्नेत पनि देखिएका छन् । निर्माण पक्षले सार्वजनिक गरेको पहिलो गीतमा निश्चलसँगै फिल्मका कलाकारहरू कर्मा र नव नायिका प्रियङ्का सिंह ठकुरी फिचर्ड छिन्।

गीतमा निश्चलको जोडीको रुपमा अञ्जली योञ्जन देखिएकी छिन्। गीतमा कोसिस क्षेत्री सङ्गीत रहेको छ भने यसलाई दिनेश राउतले लेखेका हुन् । गीतमा कोसिस र मनिषा पोखरेलको आवाज रहेको छ । कोरियोग्राफी रेनाशा वान्तवा राईले गरेकी छिन्। पारिवारिक प्रेमकथामा आधारित ‘गरुड पुराण’मा हास्य रस पनि रहेको निर्देशक सुवास कोइरालाको भनाई छ ।

‘फिल्मलाई रमाइलो बनाउने प्रयास गरेका छौ , त्यही अनुरूप गीत पनि तयार गरेका हौ’ निर्देशक कोइराला भन्छन् ,’गीतलाइ फिल्मकै कथा अनुसार तयार गरेका हौ ।’

आकाश बराल, बिनोल खतिवडा र सुवास आफैँले लेखेको यो फिल्मको कथा कसम नेपालको हो । निर्माताको रुपमा अजित प्रजापति र अशोक गौतम रहेका छन् । सुसन प्रजापतिको छायाँकङ्न रहेको फिल्मलाई उज्ज्वल ढकालले सम्पादन गर्दैछन् ।

Published date : 2018-11-23

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ