Flash

युवा गायक जोसेफ शाही ठकुरीले आफ्नै शव्द, संगीत रहेको ”तिमीले साथ छोड्यौ” को गीतको भिडियो सार्वजनिक गरेका छन।
गीतमा जोसेफलाई पाश्र्व गायनमा चर्चित गायिका मिलन अमात्यले साथ दिएकी छिन भने बि.बि अनुरागीको संगीत संयोजनले गित थप मार्मिक बनेको छ ।एक दर्जन भन्दा बढी गितहरुमा आवाज भरिसकेका गायक जोसेफको ‘नेती’ एल्बम समाबेस ‘तिमीले साथ छोड्यौ”मा आधुनिक गित भित्रपनि देउडा गितको लय मिसाउने प्रयास गरिएकाले यस गितलाई आम श्रोता दर्शकले मन पराउने बिश्वास गायक जोसफले लिएको बताए ।
हाईलाईट्स नेपालले बजारमा ल्याएको म्युजिक भिडियोमा गौरव गिरीको निर्देशन रहेको छ भने जितेन्द्र क्षेत्री र सोना बज्राचार्यको अभिनय हेर्न सकिन्छ । उत्तम हुमागाँईले छायाँकन गरेको भिडियोको सम्पादन भने बिकास धमलाले गरेका हुन् ।करिब २ वर्ष अघि सांगीतिक सोलो एल्बम ‘नेती’ ल्याएका जोसेफको राजनीतिको आगो, ठेकीमदानी , कर्के नजर लगायतका गितहरु सार्वजनिक भैसकेका छन । भने छिट्टै अरु गीतहरु पनि सार्बजनिक गरिने जानकारी दिए ।

Published date : 2018-11-23

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ