Flash

काठमान्डाँै ,मंसिर ६
समाजसेवी तथा गीतकार दिलिप योञ्जनद्धारा लिखित ‘आफनै छायाँले ’ नवौँ विन्ध्यवासिनी म्युजिक अवार्डबाट वर्षको सर्वाधिक लोकप्रिय गीत हुन सफल भएको छ । प्रज्ञा भवन कमलादी, काठमाडौंमा सम्पन्न कार्यक्रममा सो गीत सर्वाधिक रोजाइमा पर्न सफल भएको विन्दवासिनी म्युजिक फाउण्डेसनकी अध्यक्ष लिला रेग्मीले बताउनु भयो ।
निणायकको मुल्याङकन र दर्शक तथा स्रोताको मतको आधारमा गीतले अवार्ड हात पारेको विन्ध्वासिनी म्युजिक अवार्डको आयोजकले बताएको छ । सम्मान कार्यक्रममा विभिन्न सास्कृतिक प्रस्तुुतीका साथमा अग्रज कलाकार तथा संगीतप्रेमीहरुको सहभागीता रहेको थियो । अमेरिकामा रहेर पनि नेपाली गीत संगीत र, कविता , मुक्त्तक र विभिन्न साहित्यिक पुस्तक लेखनमा सक्रिय रहेका उनको हाल सम्म विभिन्न ४ बटा एकल एल्वम रहेका छन ।
दिलिप योञ्जनको शब्द , राजेश थापाको संगीत र रामकृष्ण ढकालको स्वरमा रहेको गीतलाई अत्याधिक मत प्राप्त भएको थियो । गहकिला शब्द र प्रेमका भावहरुलाई गीतमा समेटिएको छ ।

Published date : 2018-11-23

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ