Flash

रोशन पोखरेल , काठमाडौं, मंसिर १६ गते । प्रेम संगित म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा दर्जा लामा र रोशन तामाङको लोकदोहोरी एल्बम “रुने मन छ धोको फेरेर ” बजारमा आजबाट आएको छ । गायक दिपक थापा मगर र गायिका रोजी तामाङको लोकदोहोरी एल्बम “रुने मन छ धोको फेरेर ” मा बैदेशिक रोजगारीमा गएका युवाहरुको बास्तविक कथालाई समेटने प्रयास गरिएको छ ।

मौलिक सिर्जना र मनभरिका वियोगान्त र भावुक भावहरुलाई गितमा समेटने प्रयास गरिएको छ । धन कमाउने सपनामा सात समुन्द्र पारि गएर भोगेका पिडा र परिवारबाट विछोड हुनुपर्दाको पिडालाई मार्मिक रुपमा समेटिएको छ । परिवारका सदस्यको अभावमा विदेशी भुमिमा भोग्नुपरेका पिडालाई आफन्त हरुमाझँमा बसेर पोख्न को लागी गायक आतुर रहेका छन । गाउँ घरमा आफना प्रेमीको अभावमा जिन्दगी भोगाईका पलहरु ब्यक्त गायिका पनि आतुर रहेकि छन ।

आम दर्शक श्रोताको माग बमोजिम जिवनको भोगाईमा आधारित भएको तयार पारिएको गितमा मौलिकतामा विशेष रुपमा जोड दिइएको छ । एलिजा थिङ , बाङतेनको शब्द , दिपक थापा मगरको “रुने मन छ धोको फेरेर ”मा संगित रहेको छ ।सागर गौतमको छायाँकन, रमित ओेलीको सम्पादन , काजिस श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । “रुने मन छ धोको फेरेर ” मा प्रेम ,सर्मिला ,अतिक , एलिशन को अभिनय रहेको छ ।

 

“रुने मन छ धोको फेरेर ”को भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

Published date : 2017-12-03

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ