Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा पछिल्लो पटक नयाँ नयाँ आगमन भैरहेको छ । यसै भिडमा आफुलाई लोकप्रिय शर्जकको रुपमा परिचित गराउन सफल प्रदिप अधिकारीको शब्द शृजनामा रहेको, गरिवि र पिडामा रहेका नेपाली जनसमुदायको बास्तबिक घटना परिघटना लाई चित्रण गरिएको यथार्थ परक प्रस्तुती मार्फत “हेर ओइ दैव हेर” बोलको लोक दोहोरी गीत नेपाली भर्खरै बजारमा आएको छ ।

यस गितमा चर्चित गायीका बिष्नु माझी र बिनोद प्रिया श्रेष्ठको स्वर रहेको छ । गीतलाई लय शृजना पछिल्लो समय का चर्चीत गायक तथा संगीतकार खेम सेञ्चुरीले भरेका हुन् भने गीतको भिडीयोमा दर्शाइएको कथालाई भिडीयोमा अभिनय अहीलेका चर्चीत मोडल बिमल अधिकारी र साया भण्डारीले अभिनय गरेका छन् । यसैगरी यो गीतको भिडीयो निर्देशन कपिल लामाले गरेका हुन,छायांकन सुरेश श्रेष्ठ र सम्पादन अमर शाक्यले गरेका हुन ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-11-27

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ