Flash

रोशन पोखरेल, काठमान्डाँै , मंसिर १३
पछिल्लो समय नेपाल आइडलमा आफ्नो प्रस्तुति देखाएर जजहरुलाई अचम्मित तुल्याएकी काउली बुढी एकाएक चर्चाको शिखरमा पुग्न सफल गायिका सन्ध्या बुढा र वियोगान्त गीतहरु दर्शक तथा स्रोता माझँमा पुयाउदैँ आएका गायक पुष्कल शर्माको आवाजमा रहेको निकै मार्मिक लोकदोहोरी गीत “ तिम्रो मेरो माया “ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
युनिका पुनको शब्द तथा सनेष कुमार बास्तोलाको गीतमा लय रहेको छ । गीतमा प्रेमी र प्रमिका विचको अन्तर्मनको कुरालाई समेटिएको छ । मुकेश हुमाँगाईँको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , बविता श्रेष्ठको निर्देशनमा भिडियो निमार्ण गरिएको छ । “ तिम्रो मेरो माया “ गीतमा टिका भुजेल र आशा खड्काको अभिनय रहेको छ ।

“ तिम्रो मेरो माया “ हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-11-29

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ