Flash

बलिउडकी चर्चित नायिका ऐश्वर्या राय सुन्दरताको खानी नै हुन् ।उनी सुन्दरतामा मात्र होइन सबैभन्दा धनी हिरोइन पनि हुन् ।उनको काम र सुन्दरताको कारणले बलिउडका ठूला घरानाका निर्देशक उनीसँग फिल्म गर्न मन गरेको बताइएको छ । भारतिय मिडियाका अनुसार चर्चित नायिका ऐश्वर्या रायको ३५ मिलियन डलर सम्पत्ती छ । उनी सबैभन्दा धनी हिरोइनमा पर्छिन् ।
एक छोरीकी आमा बनी सक्दा पनि उनको सुन्दरतामा कुनै कमी आएको छैन् ।अभिषेकसँग २२२ करोड रुपैयाँ बराबरको मात्र सम्पत्ति छ।अभिषेकसँग फिल्म कम भएपनि कबड्डी टीम र फुटबल टीमका मलिक हुन्।ऐश्वर्या र अभिषेकले धेरै फिल्ममा सँगै काम गरेका छन्। यी दुवै जनाले सँगै अभियन गरेको फिल्म ‘ गुलाब जामुन’ चाँडै रिलीज हुँदैछ।

Published date : 2018-11-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ