Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्र सम्वृद्धिको लागि हरेक तह र तप्का बाट महत्वपुर्ण पहल भैरहेको छ । केहि समय अगाडीको जस्तो गीत संगीतको म्युजिक भिडियोमा अंग प्रदर्शनबाट मात्र आफ्नो सिर्जना चल्छ भन्ने मानसिकता अहिले न्यून भैसकेको छ । अहिले त आफ्नै कला संस्कृतिको जगेनार्थ तयार भएका गीत संगीतहरु नै नेपाली जनमानसहरुमा लोकप्रिय छ ।

यसैलाई मध्यनजर गर्दै शिब दर्शन फिल्म्स प्रा.लि ले एक वियोगान्त गीत सार्बजनिक भएको छ । आफ्नी प्रेमी वा प्रेमिका अर्कैको अंगालोमा बाँधिन पुग्दा हांसी-हांसी त्यो चोट सहनु बाएक केहि उपाय उन्ना रहेछ क्यारे, त्यस्तै पेरिफेरीमा तयार भएको यो गीत “कसम” नाममा सार्बजनिक भएको हो । बुद्ध मियाको प्रस्तुतिमा रहेको यस गीतमा बिष्णु माझी र बुद्ध मियाको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । प्रस्तुति गीतलाई लय तथा शब्द सिर्जना पनि बुद्ध मियाको नै रहेको छ ।

निकै मर्मस्पर्सी भावलहरीमा तयार भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा बुद्ध मिया सगुन शाही र हुसेन मबिना को अभिनय देख्न सकिन्छ । यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन दुर्गा पौडेलले गरेका हुन् भने छायांकन दुर्गा पौडेल र सम्पादन नबिन घर्ति मगरले गरेका छन् । निकै मनछुने ढंग बाट तयार भएको यस गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुमा सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।

भिडियो हर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-12-03

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ