Flash

रोशन पोखरेल, विराटनगर
नवगायक राज खिम्दिङ र मेलिना राईको स्वरमा “गोरी गोरी ” नामक गित आजबाट सार्वजनिक भएको छ । नेपाली आधुनिक विधामा दखल भएका राजको पहिलो गितको अडियो लाई आम दर्शक तथा श्रोताहरुले धेरै मन पराएका थिए । गोपाल दाहालको शब्द र विनोद खम्वुको संगितमा तयार पारिएको गितलाई पुर्वाञ्चलका विभिन्न भागमा छायाँकन गरिएको छ । भुपेन्द्र सम्बाहाम्फेको छायाँकन , बुद्धथापा मगर को सम्पादन , राकेश किरातीको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । हाम्रो डान्स सेन्टर धरानका कलाकारहरु विनु साङपाङ र सन्जय योेञ्जनको सो भिडियोमा अभिनय रहेको छ ।

भिडियो हेर्न क्लिक गर्नुहोला ।

Published date : 2017-12-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ