Flash

आर पी सौगात , मंसिर २१
जिवनको गोरेटोमा भोगीएका पिडालाई समेटेर तयार पारिएको गीत “बाध्यताले छुटने बनायाँै ” गीतको भिडियो प्रियसी म्युजिक प्राली मार्फत बजारमा आएको छ । आधुनिक गायनको क्षेत्रमा राम्रो सम्भावना भएकी गायिका दिपा दोङको आवाजमा सो गीत बजारमा आएको हो ।
जिवनको काल खण्ड सगैँ माया पनि आपसमा रंगीन हुने कुरालाई गीतमा समेटिएको छ । सिपी घिसिङ तामाङको शब्द तथा रोवर्ट छिस्टेलको गीतमा संगीत रहेको छ । प्रेम र विछोडलाई गीतमा आधार बनाइएको छ । दिपक गिरीको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , बविता श्रेष्ठको निर्देशन गीतमा रहेको छ । “बाध्यताले छुटने बनायाँै ” गीतमा सञ्चिता शाही र पुष्कर अर्याल को अभिनय देख्न सकिन्छ ।

“बाध्यताले छुटने बनायाँै ” हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-12-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ