Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । पानस डिजिटल प्रा.लि ले फेरी अर्को निकै मनछुने लोक दोहोरी गीतलाई बजारमा ल्याएको छ । उक्त गीत बिष्णु नेपालीको प्रस्तुतिमा “धोका” बोलको रहेको छ । पछिल्लो समयमा संयोग भन्दा बितोगका लोक दोहोरी गीत नै धेरै बजारमा आउने गर्दछ यसै भित्रको यो वियोगान्त गीतमा देवी घर्ति र सन्तोष परियारको सुमधुर स्वर रहेको छ । संसारको सबै भन्दा धेरै माया तिमीलाई गर्थें ………… तर यति धेरै माया गर्दा पनि आज कसैको अंगालोमा बाँधीएकि छ्यौ र त धोका भन्ने बल्ल थाहा भएको छु ………….. यस भाव बात सजिएको यस गीतलाई लय शब्द संगीत बिष्णु नेपालीको रहेको छ ।

निकै मनछुने ढंगबाट तयार भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा संगीत बिष्णु नेपाली पारु नेपालि र बसन्त राहु मगरको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन निशान बानियाँले गरेका हुन् भने छायांकन सागर गौतम र सम्पादन संगीत बानियाँले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-12-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ