Flash

काठमाडौँ कार्तिक २३ – श्रुति संगीत बिधालयको आयोजनामा आधुनिक गीति संग्रह “अनुज” को बिमोचन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । चर्चित सङ्गीतकार एबम गायक साथै श्रुति संगीतका प्रबन्ध निर्देशक नरहरी प्रेमीको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको सो बिमोचन कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रुपमा बरिष्ट गीतकार रत्न शमशेर थापा रहेका थिए ।

उक्त बिमोचन कार्यक्रम भरत भट्टले संचालन गरेका थिए । यस कार्यक्रममा बरिष्ठ चलचित्र निर्देशकहरु दयाराम दाहाल र मदन घिमिरे, डा.तारालाल श्रेष्ठ, बरिष्ट गायक आनन्द कार्की, रामकुमार एलन, प्रसिद्ध सङ्गीतकार सिके रसाईली लगायत अन्य कलाकारहरु र पत्रकारहरूको सहभागिता रहेको थियो । आधुनिक गीति संग्रह “अनुज” मा कुशल सङ्गीतकार सम्राट थापाको एकल सङ्गीत रहेको छ भने कुशल गीतकार मीन बानियाँको एकल शब्द रचना रहेको छ ।

“अनुज” गीति संग्रहमा आनन्द कार्की , सम्राट थापा, नरहरि प्रेमी, राम चन्द्र काफ्ले, दिपक लिम्बू , जिना रसाईली, सानू मैयाँ यादबको स्वर समेटिएको छ । यस गीतको प्रस्तुतकर्ता शोभा बानियाँ रहेकी छिन् ।

Published date : 2018-12-09

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ