Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतका अनुरागीहरुका लागि फेरी अर्को मौलिक काँठे गीत बजारमा आएको छ । उक्त गीत राम्जी बुढाथोकीको प्रस्तुति “सिरु फुल्यो सेतै छ” बोलको रहेको छ । बिशेष गरेर एक युवतीको रुपको बर्णन गरिएको यस गीतमा राम्जी बुढाथोकी र सिता खपांगीको सुमधुर स्वर रहेको छ ।

दिपक यात्री आचार्यको लय शब्दमा मेलमिलाप डिजिटल म्युजिक प्रा.लि ले बजारमा ल्याएको यो रमाइलो गीतको म्युजिक भिडियोमा सुरेन्द्र कुमार दाहाल र करिश्मा ढकालको रोमान्चक अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन प्रविन थापाले गरेका हुन् भने छायांकन तथा सम्पादन शक्ति प्रज्वल घिमिरेले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-12-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ