Flash

नेपालकै चर्चित डान्स ग्रुप कार्टुन्ज क्रुको नयाँ गीत ‘कपुरी क’ हालै सार्वजनिक भएको छ । डिपी खनालको शब्द तथा कुन्दन थापाको संगीत रहेको गीतलाई रुपक चौधरीले आवाज दिएका छन् भने उदय राज पौडेलले संगीत सँयोजन गरेका छन् ।


कार्टुन क्रुजको कोरोयोग्राफी रहेको उक्त म्यूजिक भिडियोमा सरोज अधिकारी र आश्मा विश्वकर्माका साथमा लाक्पा डी लामा, राम घले, सुविन चौहान, साजन चौहान र पेम्बा मगरको नृत्य रहेको छ । सरोज अधिकारीले निर्देशन गरेको यस भिडियोमा ज्ञानेन्द्र शर्माको छाँयाकंन र बिकाश ज्ञवालीको सम्पादन रहेको छ ।
हेर्नुस् भिडियो:

Published date : 2018-12-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ