Flash

काठमान्डाँै , मंसिर २९
मौलिक भाकाहरुको लोक गीत संगीतको क्षेत्रमा निकै कम मात्रामा सर्वोकृष्ट रचनाहरु बजारमा आइरहेका छन । झझल्को डिजिटलको प्रस्तुतीमा गायक सुदिप निउरे र गायिका अमृता नेपालीको आवाजमा रहेको उत्कृष्ट पञ्चेवाजाको गीत “घुम्टो सिरैको ” गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
राम खत्रीको उत्कृष्ट शब्द तथा इश्वर सिंहको लय सिर्जनामा रहेको गीतमा बाग्लुङ जिल्लामा निकै लोकप्रिय पञ्चेवाजा लाई प्रयोगमा ल्याइएको छ । मरुभुमि नारायणको छायाँकन , रोशन धितालको सम्पादन , आदित्य पुनको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । “घुम्टो सिरैको ” गीतमा सुदिप निउरे र जुना गुरुङको अभिनय रहेको छ ।
“घुम्टो सिरैको ” हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-12-15

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ