Flash

कहिले काही जिन्दगीमा यस्तो मोड आउँछ जुन खुसी र दुःख एकै पटक पर्छ । हो, त्यस्तै भएको छ, नेपाल आईडल सिजन २ का बिजेता रबि ओडलाई । रवि ओडलाई मातृशोक परेको प्रति नेपाल आइडलका फाइनलिष्ट सुमित पाठकले पनि दुख व्यक्त गरेका छन्। सुमित पाठकले भनेका छन् – “आमा,हार्दिक श्रद्धाञ्जलिहजुरको बैकुण्ठ बास होस् हजुरको सपना हामि मिलेर पुरा गर्ने छौँ,रवि, बुबा,भाईबहिनीहरु,परिवार,आफन्तजन सम्पूर्णमा धैर्यधारण गर्न शत्ति प्राप्त होस् ।”

बुधबार बिहान पानी तान्ने क्रममा करेन्ट लागेर घाइते भएकी विष्णालाई उपचारका लागि सेती अञ्चल अस्पताल लगिए पनि उनलाई अस्पतालले मृत घोषणा गरेको थियो ।बुधबार बिहान करेन्ट लागेपछि घाइते ओडलाई बिहान पौने ९ बजे सेती अञ्चल अस्पताल लगिएको थियो, अस्पताल पुर्याउनु अघिनै उनको मृत्यु भइसकेको थियो ।विष्णा रविकी कान्छी आमा हुन् । विष्णाले आमाको मायामा कुनै कमी दिएकी थिइनन् ।जन्मदिने आमाको सानैमा मृत्यु भएपछि विष्णाले आफ्नै छोरा जस्तो गरेर हुर्काएकी थिइन् ।कार्यक्रममा सम्मान तथा अभिनन्दन थापिरहेका रवि व्यस्तताका कारण घर गएका थिएनन् । कर्मदिने आमासँग हुर्केका रवि नेपाल आइडल विजेता बनेको खुशी साट्न नपाउँदै परिवारमा दुःखद घटना घटेको छ ।

Published date : 2018-12-26

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ