Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीत पारखिहरुको लागि लक्षित गर्दै फेरी अर्को मन छुने लोक दोहोरी गीत बजारमा आएको छ । “कि बिहे गर कि लान्छ अर्कैले” बोलमा सुसजित मर्मस्पर्सी भावले तयार भएको यस गीतमा अहिले प्रबाशमा रहेर नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा क्रियासिल र हरेक सांगीतिक मनहरुको ढुकढुकी बन्न सफल रमेश श्रेष्ठ र सावित्री के.सी को सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । यस गीतलाई लय पनि स्वयम् गायक रमेश ले नै तयार पारेका हुन् भने शब्द हाल दुबैमा रहेका र नेपाली गीत संगीत पारखिहरुको उच्च रोजाई बनेका प्रकाश पुरीले तयार पारेका छन् ।

मंगसिरको महिना छ, आफ्नी प्रेमिकाको बिहेको गर्दिने कुरा घरमा भए पछी’ यता आफ्नो आर्थिक स्थिति र पढाइ पुरा नभएको कारण एक साल कुरा भन्ने जस्तो प्रसंगले भरिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा राज तामांग निरु कार्कीको लोभ लाग्दो अभिनय रहेको छ ।भिडियोलाई निर्देशन गायक स्वयम् रमेश ले नै गरेका हुन् भने छायांकन सागर गौतम र सम्पादन रमित ओली ले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2017-12-11

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ