Flash

काठमान्डाँै , पुुस १५
मायामा हजारौ सपनाहरुलाई लाई सजाइरहेको अवस्थामा आफनी प्रेमीकाले छोडेर पराईको काखमा जादाँ मनमा उत्पन्न हुने मनको भावनालाई समेटेर सर्जक सञ्जिव कुमार खातीको पहिलो लोकदोहोरी गीत गायिका पुर्णकला विसी र गायक आशिष सुनारको आवाजमा ‘ आँशुको उपहार ’ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
आफुलाई छोडेर गएपनि आफनी प्रेमीकालाई खुशी साथ पराईको साथमा रमाउन आग्रह गरिएको छ । चन्दन ओलीको लय सिर्जना तथा सञ्जिव कुमार खातीको शब्द सिर्जनामा मार्मिक मनछुने भाकाहरुलाई समेटेर गीत तयार गरिएको छ । सुरेश श्रेष्ठको छायाँकन , अमर शाक्यको सम्पादन , कपिल लामाको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । ‘ आँशुको उपहार ’ गीतमा निरा मगर र आशिष सुनार को अभिनय रहेको छ ।
‘ आँशुको उपहार ’ भिडीयो हेर्नुहोस

Published date : 2018-12-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ